Ambasador regionu

Z satysfakcją informujemy, że w trakcie trwającego Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast #EURegionsWeek w dniu 14 października odbyło się wydarzenie "Communicating Science #EngageAudience" (Komunikacja naukowa #ZaangażowaćOdbiorców), współorganizowane przez Biuro Wielkopolski w Brukseli.

Wielkopolskę w tym przedsięwzięciu  reprezentował dr hab. Piotr Rzymski z Zakładu Medycyny Środowiskowej UMP. Udział w debacie był nie tylko okazją do promocji działań naukowych naszej Uczelni, ale także pozwolił na wybrzmienie aspektu prowadzenia właściwej komunikacji w dobie pandemii. Do ilustracji tychże działań posłużyły dobre praktyki realizowane i wypracowane w naszym Uniwersytecie.

Zapis wideo debaty będzie można wkrótce obejrzeć na stronie z nagraniami Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast lub w serwisie YouTube.

» Więcej informacji na temat wydarzenia

Plansza informacyjna