Godność Lidera Pracy Organicznej

Z olbrzymią satysfakcją informujemy, że 28 czerwca w trakcie posiedzenia Senatu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Kanclerz naszej Uczelni, mgr Bogdan Poniedziałek z rąk dra Mariana Króla, Prezydent Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego odebrał Statuetkę Honorowego Hipolita - Godność Lidera Pracy Organicznej.

Statuetka symbolizuje nawiązanie do pozytywistycznej legendy XIX-wiecznego prekursora nowoczesnej gospodarki i kształtowania nowoczesnego społeczeństwa, Wielkopolanina - Hipolita Cegielskiego. Wyróżnienie to jest przyznawane przez poznańskie Towarzystwo od 2001 roku i dotychczas uhonorowano nim wybitnych Polaków, którzy od lat udowadniają, jak wiele można osiągnąć dzięki pracy organicznej.

Serdecznie gratulujemy!