I Wielkopolskie Forum Seniora

Za nami I Wielkopolskie Forum Seniora organizowane przez Głos Wielkopolski, pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka i JM Rektora prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego.

Edukacyjno - informacyjne spotkanie połączone z bezpłatnymi badaniami słuchu i wzorku odbyło się w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego 29 maja, gdzie JM Rektora reprezentował prof. dr hab. Edmund Grześkowiak, prorektor ds. studenckich. Wykłady dla licznie zgromadzonych gości wygłosili prof. dr hab. Krzysztof Książek, prof. dr hab. Katarzyna Wieczorowska-Tobis i dr hab. Ewa Wysocka. Dzięki zaangażowaniu pracowników i studentów naszej Uczelni ponad 150 seniorów zbadało wzrok i słuch uzyskując tym samym cenne informacje na temat swojego stanu zdrowia.

Serdecznie dziękujemy prelegentom i organizatorom badań: dr hab. Dorocie Hojan-Jezierskiej z zespołem i dr Danucie Pieczyrak ze studentkami kierunku optometria.