Koncert charytatywny Ogrody Pegaza. Wachlarz wrażliwości

Rektor prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki i Międzyuczelniany Komitet Obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego zapraszają serdecznie na kolejny koncert z okazji Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego

OGRODY PEGAZA. WACHLARZ WRAŻLIWOŚCI

przygotowany przez Zakład Edukacji Artystycznej Wydziału Studiów Edukacyjnych, pod kierunkiem prof. UAM dr hab. Lidii Suchanek.

Koncert charytatywny Ogrody Pegaza. Wachlarz wrażliwości jest wydarzeniem o szerokim założeniu artystycznym włączonym w obchody Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Odbędzie się 2 grudnia 2018 o godz. 19.00 w Auli UAM.

Wstęp wolny, wymagana rejestracja elektroniczna miejsc poprzez stronę: http://koncerty.amu.edu.pl

Wykonawcy:
Orkiestra Kameralna POSM II st. im Mieczysława Karłowicza  "Poznańskie Smyczki"-  pod dyrekcją Jacka Pawełczaka
Aleksandra Zgoła - akordeon
Teatr Tańca Coda z Konińskiego Domu Kultury - pod kierunkiem Marty Merdzińskiej
Izabela Górska - fortepian
Bojan Heyn - bas
Mikołaj Suchanek - fortepian
Patrycja Kleszcz - wokal
K. S. Quartet
"Mystery" Zespół Wokalny Zakładu Edukacji Artystycznej - pod dyrekcją Marty Kędzia
prowadzenie koncertu: Marta Kędzia i Robert Sarnecki

W programie m.in. utwory: Fryderyka Chopina, Piotra Czajkowskiego, Stanisława Moniuszki, Adama Jarzębskiego, Richarda Galliano, Carol King, Jamesa Morrisona.

Podczas koncertu tradycyjnie już będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej na wózek elektryczny dla Marka Suwezdy - studenta Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, który jako małe dziecko uległ poważnemu wypadkowi.

» Więcej informacji