Laureaci Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020

Od pięciu lat Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju trafia w ręce innowatorów, inwestorów, osób i organizacji, których sposób działania i myślenia wpływa na inteligentny i zrównoważony rozwój życia społeczeństwa i gospodarki. Nagroda jest wyrazem uznania dla autorów innowacji technologicznych i społecznych, a także inwestycji podnoszących w sposób bezpośredni bądź pośredni standard życia.

Laureatami tegorocznej Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju w kategorii „Naukowiec przyszłości” zostali m. in. reprezentanci naszego Uniwersytetu:

Serdecznie gratulujemy!

Certyfikat - Prof. dr hab. Krzysztof KsiążekCertyfikat - Dr hab. Małgorzata Kujawska

Certyfikat - Dr hab. Hanna Piotrowska-KempistyCertyfikat - Dr Paulina Skupin-Mrugalska