Wielkopolski Dzień Fizjoterapii

Wielkopolski Dzień Fizjiterpii

2 czerwca 2017 roku z inicjatywy Prof. dr hab. Włodzimierza Samborskiego, kierownika Katedry Reumatologii i Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, odbył się III Wielkopolski Dzień Fizjoterapii. Tego dnia w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM spotkali się wybitni przedstawiciele fizjoterapii polskiej reprezentujący wszystkie wiodące uczelnie wyższe, jak również organizacje i instytucje działające na rzecz rozwoju rehabilitacji medycznej oraz prawa medycznego w tym zakresie.

Wielkopolski Dzień Fizjoterapii skierowany był przede wszystkim do fizjoterapeutów-praktyków, dydaktyków, studentów i innych osób zainteresowanych podjętą tematyką. W tym roku na w/w konferencję przybyło aż 450 uczestników.

» Więcej informacji
» Fotogaleria