Poznańska Szkoła Rozwoju i Terapii zaprasza na szkolenia i warsztaty

Poznańska Szkoła Rozwoju i Terapii jest ofertą szkoleń skierowanych do arteterapeutów, terapeutów zajęciowych, muzykoterapeutów, psychologów, pedagogów, nauczycieli wczesnej edukacji, edukacji artystycznej, opiekunów osób starszych, opiekunów osób niepełnosprawnych, fizjoterapeutów, pielęgniarek oraz przedstawicieli innych zawodów podejmujących pracę z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz osobami starszymi. Cykl obejmuje odrębne szkolenia tematyczne i został zaplanowany do realizacji w terminie 10.02-22.04.2018 roku.

Ich celem jest rozwijanie specjalistycznych umiejętności prowadzenia zajęć edukacyjnych, spotkań rozwojowych i terapeutycznych z różnymi ich uczestnikami.

Zapraszamy osoby zainteresowane do dokonywania wyboru szkoleń i zapisu na warsztaty: www.edukacja.ump.edu.pl/psrit.php