II Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Współczesna analityka farmaceutyczna i biomedyczna w ochronie zdrowia"

Data wydarzenia: 19 października 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Współczesna analityka farmaceutyczna i biomedyczna w ochronie zdrowia".

Termin: 19.10.2017 r.
Miejsce: Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań

Tematyka konferencji dotyczyć będzie zarówno dziedzin związanych z chemią medyczną, analityką farmaceutyczną i kliniczną, jak i zastosowania technik analitycznych w technologii farmaceutycznej.

Swoje zaproszenie kierujemy szczególnie mocno do farmaceutów, lekarzy, analityków, klinicystów, biochemików, farmakologów oraz chemików, specjalizujących się w zastosowaniu najnowszych metod analitycznych i „omicznych”, takich jak: genomika, proteomika i metabolomika, we współczesnej medycynie i farmacji, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony zdrowia.

Niniejsza konferencja powinna stanowić dobrą okazję nie tylko do wymiany doświadczeń naukowych i praktycznych, ale będzie również służyć pogłębieniu wiedzy i nawiązywaniu nowych kontaktów naukowych.

Więcej informacji na stronie www.chnia.ump.edu.pl.