Data wydarzenia: 19 kwietnia 2018

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Third Poznan Students International Conference „Frontiers in Neurology, Neurophysiology and Neuropharmacology", która będzie gościć  “30th Congress Of European Federation Of The International College Of Surgeons” z udziałem “The 3rd Conference Of International College Of Surgeons, Polish Section”.

Wykłady dotyczące wyzwań w medycznej pomocy humanitarnej, neurologii, chirurgii i ginekologii wygłaszą znakomici prelegenci z całego świata m.in. z Australii, USA, Japonii, Chin, Tajwanu oraz wielu krajów Europy. Konferencja odbędzie się 19-20.04.2018 roku w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zapraszamy studentów do prezentacji swoich prac w Sesji studenckiej.

Szczegółowy plan Konferencji oraz rejestracja i formularz do załączenia abstraktu dostępne są pod adresem: https://sknneurofizjologow.wixsite.com/2018

Udział w Konferencji jest bezpłatny!