Kariera w branży farmaceutycznej - dyskusja

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Oddziału ISPE organizowane wspólnie z Katedrą i Zakładem Technologii Postaci Leku.

Spotkanie odbędzie się 26 marca 2024 r. o godzinie 17:00 w Collegium Pharmaceuticum II w sali 3.0.38.

Prelegentem będzie Tomasz Nawrocki EMBA, CPIM, APICS
CEO w Synoptis Industrial, Pharmaceutical Supply Chain Service Department Director w Grupie Neuca.

Tomasz Nawrocki jest absolwentem kierunku Farmacja na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a w 2012 ukończył specjalizację z Farmacji Przemysłowej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Ma ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym. Pracował w firmach takich jak: Glaxo Smith Kline, Biofarm, czy Grupa Neuca.

Zapraszamy serdecznie studentów, doktorantów oraz pracowników UMP, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę na temat pracy w firmie farmaceutycznej oraz poznać bliżej rolę farmaceuty w przemyśle.

Spotkanie ma charakter otwarty.