Nabór na BEZPŁATNE Studia Podyplomowe "Master of Business Administration (MBA) w systemie ochrony zdrowia z elementami badań klinicznych"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w I edycji studiów podyplomowych "Master of Business Administration (MBA) w systemie ochrony zdrowia z elementami badań klinicznych". Udział w studiach jest BEZPŁATNY dla uczestników, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji.

Dysponujemy tylko 30 miejscami.

Wejdź na stronę kierunku i sprawdź, czy spełniasz kryteria formalne przyjęcia na studia!

Pierwszy zjazd został zaplanowany na 16-17 marca 2024 r.

Studia trwają trzy semestry. Program został zaprojektowany w sposób nowoczesny, modułowy i obejmuje 6 obszarów tematycznych.

Studia kierowane są do osób, które:

Zajęcia poprowadzi renomowana kadra wykładowców akademickich Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz praktycy biznesu, w tym ekonomiści, klinicyści, prawnicy, psycholodzy zarządzania, trenerzy wystąpień publicznych, specjaliści zdrowia publicznego i międzynarodowego oraz eksperci w zakresie badań klinicznych i medycznych baz danych. Zajęcia poprowadzą również wykładowcy z Uniwersytetu Cattolica del Sacro Cuore w Rzymie.

Informacje szczegółowe - kliknij tutaj

Uwaga!
Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji, prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi informacjami na stronie kierunku oraz załącznikami.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami Centrum Studiów Podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego: tel. 61 854 61 61, - 60 09, - 60 49, - 62 67 lub e-mail: innowacje@ump.edu.pl.

Baner

Projekt, pn. Innowacyjne kształcenie podyplomowe na rzecz rozwoju sektora biomedycznego w Polsce, finansowany jest ze środków Agencji Badań Medycznych w ramach Konkursu Opracowanie i realizacja autorskiego programu studiów podyplomowych z zakresu nauk biomedycznych ABM/2023/6. Numer umowy: 2023/ABM/06/00001–00. Kwota dofinansowania projektu: 3 448 185,00 PLN.