2. Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Mózg - rozwój - komunikacja. Potrzeba interdyscyplinarnego wsparcia"

Data wydarzenia: 6 maja 2024

Baner

Dynamiczny rozwój badań w obszarze neuronauki wymaga integracji międzydyscyplinarnej, budowania sieci interprofesjonalnych zarówno w sferze badań naukowych, jak i praktyk ludzkich, w tym zwłaszcza praktyk nastawionych na wspieranie rozwoju oraz prowadzenie terapii. Wyzwanie to spróbujemy podjąć podczas w 2. Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Mózg - rozwój - komunikacja. Potrzeba interdyscyplinarnego wsparcia".

Konferencja odbędzie się 6-7 maja 2024 roku. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pierwszy dzień konferencji zostanie zdominowany przez debatę naukową. Z kolei drugiego dnia zapraszam do udziału w przedpołudniowej sesji panelowej Krajobraz po pandemii COVID-19” oraz popołudniowym bloku warsztatów szkoleniowych.

Zapraszamy do rejestracji i udziału w konferencji - www.mozg2024.bok-ump.pl

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji,