V Konferencja Edukacyjno-Szkoleniowa „Psychoterapia Młodych cz. 3”

Data wydarzenia: 18 marca 2024

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w V Konferencji Edukacyjno-Szkoleniowej „Psychoterapia Młodych cz. 3”, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 18-19.03.2024 r.

Psychoterapia dzieci i młodzieży pozwala niejako zajrzeć pod powierzchnię trudnych emocji, zachowań i relacji, aby pomóc dzieciom, młodzieży i ich rodzinom zrozumieć siebie i swoje problemy. Dzięki temu dziecko może zacząć wyrażać swoje emocje w mniej zaburzony sposób i powrócić do normalnego procesu rozwoju.

W tym roku będą Państwo mieli okazję posłuchać wybitnych badaczy, lekarzy i psychoterapeutów. Wziąć udział w dyskusji na temat innowacyjnych badań oraz wymiany pomysłów i doświadczeń w dziedzinie psychoterapii. Poruszane tematy będą dotyczyły przemocy, uzależnień behawioralnych, zaburzeń odżywiania, afektywnych i traumy/urazów psychicznych.

Do udziału w konferencji zapraszamy psychoterapeutów, osoby szkolące się, psychologów, lekarzy i pedagogów, a także wszystkich zainteresowanych zaproponowaną problematyką.

Mamy nadzieję, że podjęta w ramach konferencji tematyka stanowić będzie znaczący wkład w rozwój i pogłębienie wiedzy z zakresu psychoterapii, a spotkanie i wymiana doświadczeń przyczyni się do większej integracji środowiska terapeutycznego w Polsce.

Zapraszamy do rejestracji: www.psychoterapia2024.bok-ump.pl oraz do przesyłania propozycji referatów konferencyjnych najpóźniej do 31 stycznia 2024 r.

Do zobaczenia w Poznaniu
Prof. dr hab. Ewa Mojs