XIV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Toksykologicznego pt.: „Perspektywy i wyzwania współczesnej toksykologii”

Data wydarzenia: 4 września 2024

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Toksykologicznego powierzył organizację kolejnej Konferencji Oddziałowi Poznańskiemu oraz Oddziałowi Wrocławskiemu Polskiego Towarzystwa Toksykologicznego, dlatego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w: XIV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Toksykologicznego pt.: „Perspektywy i wyzwania współczesnej toksykologii”, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 4-6 września 2024 roku.

Tytuł konferencji obejmuje szeroki zakres tematyczny zgodny z interdyscyplinarnym charakterem toksykologii, jako nauki, a planowane sesje dotyczyć będą: toksykologii doświadczalnej, molekularnej i genetycznej, in vitro, nanotoksykologii, analityki toksykologicznej, toksykologii klinicznej, sądowej i uzależnień, także toksykologii weterynaryjnej, przemysłowej, środowiskowej, żywności i kosmetyków.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w Konferencji wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką.

» Strona konferencji
» Ulotka