34 stypendystów

Z satysfakcją informujemy, że w gronie studentów wyróżnionych stypendiami Marszałka Województwa Wielkopolskiego znalazło się aż 34 studentów naszej Uczelni.

Uroczyste wręczenie nagród przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka miało miejsce 12 grudnia 2023 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego, w obecności m.in.  Pauliny Stochniałek, Członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz radnych Województwa Wielkopolskiego.

Stypendia przyznawane są od 2007 roku, a w tegorocznej edycji otrzymało je 87 studentów i 45 uczniów. Wyróżnieni są laureatami i finalistami olimpiad oraz konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Biorą udział w wielu projektach naukowo-badawczych, seminariach i konferencjach, są autorami prac naukowych i artykułów.

» Więcej informacji