9. numer Biuletynu Informacyjnego Bioethica

Szanowni Państwo,

życząc pomyślności oraz sukcesów w 2016 roku oddajemy w Państwa ręce 9numer Biuletynu Informacyjnego Studenckiego Koła Naukowego Etyki i Bioetyki działającego przy Katedrze Nauk Społecznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W najnowszym numerze poznają Państwo nietuzinkową postać ks. Jana Kaczkowskiego - kapłana rzymskokatolickiego, doktora nauk teologicznych, vlogera, założyciela i prezesa zarządu Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Zachęcam również do przeczytania recenzji najnowszej książki Księdza Jana „Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość”.

Kolejną wyjątkową osobą, którą poznają Państwo na łamach naszego Biuletynu, jest Dorota Gudaniec - mama czworga dzieci, walczy o legalizację medycznej marihuany, która, jak do tej pory, jest jedynym środkiem, który zmniejsza ilość napadów padaczkowych u Jej najmłodszego syna Maxa.

Zapraszamy do lektury.

» Bioethica - nr 9 (01/2016)

Aleksandra Bendowska
Redaktor Naczelna