Akademia Formedis

26 października odbyło się spotkanie inaugurujące Akademię Formedis - projekt organizowany przez Formedis wraz z Działem Promocji i Karier Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Projekt dedykowany jest studentom zdrowia publicznego, studentom kierunków medycznych, ekonomicznych i prawa oraz wszystkim studentom zainteresowanym pracą zawodową w obszarze zdrowia. Uroczystego otwarcia spotkania dokonali Pan Piotr Magdziarz - założyciel FORMEDIS Medical Management & Consulting oraz dr hab. Tomasz Piotrowski - Prodziekan ds. Promocji i Rozwoju Wydziału na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Nie zabrakło przedstawicieli partnerów projektu: Fresh Brand Design, Centrum Zdrowia Tuchów, Zimmermann Filipiak Restrukturyzacja S.A., Kancelaria Prawna Filipiak Babicz, Formedis Design, Sympro oraz przedstawicieli patronów medialnych: czasopisma Menedżer Zdrowia i wydawnictwa Termedia.

Prelegentami w trakcie pierwszych warsztatach byli: Pan Adam Michańków, Prezes Zarządu Fresh Brand Design oraz Pan Tomasz Olszówka, Prezes Zarządu Centrum Zdrowia Tuchów omawiający dla 40 uczestników projektu tematy z zakresu: marketingu, public relations i negocjacji.

Więcej informacji na temat projektu : www.facebook.com/akademiaformedis.

Akademia Formedis