Fizjoterapia liderem

Z satysfakcją informujemy, że w Rankingu Kierunków Studiów ogłaszanym w ramach Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2018 kierunek fizjoterapia realizowany na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, awansował z czwartego na pierwsze miejsce, uzyskując maksymalną ocenę 100 punktów i stając się tym samym liderem. Pierwszą nagrodę w trakcie uroczystego finału XIX Rankingu Szkól Wyższych Perspektywy 2018, który odbył się 29 maja w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie, odebrała Dziekan Wydziału dr hab. Małgorzata Kotwicka.

Jednocześnie  kierunek dietetyka odnotował awans z szóstego na drugie miejsce, analityka medyczna z  czwartego na trzecie miejsce, farmacja z siódmego na szóste, pielęgniarstwo i położnictwo z szóstego na czwarte, a zdrowie publiczne z piątego na trzecie. Te wszystkie awanse kierunkowe pokazują, że Uniwersytet Medyczny jest przede wszystkim doskonałym miejscem kształcenia studentów.