Konkurs PRELUDIUM BIS 5 rozstrzygnięty

30 stycznia 2024 r. otrzymaliśmy 2 pozytywne decyzje Narodowego Centrum Nauki w sprawie wniosków złożonych w konkursie PRELUDIUM BIS 5. Celem konkursu jest wsparcie kształcenia doktorantów w szkołach doktorskich i finansowanie projektów badawczych realizowanych przez doktorantów w ramach przygotowywanych przez nich rozpraw doktorskich.

Do grona naukowców z UMP realizujących aktualnie niespełna 100 projektów badawczych oraz działań naukowych finansowanych z NCN dołączą:

Serdecznie dziękujemy za udział w procedurze aplikacyjnej i gratulujemy sukcesu!

Na każdym etapie realizacji projektu pracownicy Działu Nauki, Pozyskiwania Grantów i Współpracy Międzynarodowej są do Państwa dyspozycji i oferują wsparcie administracyjne.

Projektami/działaniami naukowymi realizowanymi na Wydziale Lekarskim i na Wydziale Nauk o Zdrowiu zajmuje się:

mgr Marta Krueger
e-mail: mkrueger@ump.edu.pl
tel.: 61 854 60 41

Projektami/działaniami naukowymi realizowanymi na Wydziale Medycznym i na Wydziale Farmaceutycznym zajmuje się:

mgr Aleksandra Lewandowska
e-mail: a.lewandowska@ump.edu.pl