Podwójne wyróżnienie dla kierunku kosmetologia II stopnia

Z przyjemnością informujemy, że kierunek kosmetologia II stopnia realizowany na Wydziale Farmaceutycznym uzyskał Certyfikat „Studia z Przyszłością 2024” oraz certyfikat nadzwyczajny „Laur Pracodawców” w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Certyfikatem „Studia z Przyszłością” wyróżniane są kierunki i specjalności realizowane według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy. Certyfikat „Laur Pracodawców” otrzymują te spośród certyfikowanych kierunków studiów, które wdrożyły najbardziej unikalne i efektywne rozwiązania w zakresie współpracy uczelni ze środowiskami gospodarczymi. O przyznaniu certyfikatów decyduje komisja złożona z ekspertów z zakresu jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym z uczelni w całej Polsce oraz przedstawicieli środowiska gospodarczego.

CertyfikatCertyfikatCertyfikat