Konferencja edukacyjno-szkoleniowa "Najnowsze wyzwania w pielęgniarstwie neurologicznym i psychiatrycznym"

Data wydarzenia: 27 września 2019

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy pielęgniarki, lekarzy, ratowników medycznych, studentów i wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami klinicznymi do udziału w Konferencji edukacyjno-szkoleniowej "Najnowsze wyzwania w pielęgniarstwie neurologicznym i psychiatrycznym", która odbędzie się 27 września 2019 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Konferencja będzie stanowić nie tylko kompendium rzetelnej wiedzy i forum do dyskusji, ale również okazję do spotkań koleżeńskich i miłego spędzenia czasu.

Szybki postęp wiedzy medycznej, wprowadzanie nowych metod leczenia i standardów klinicznych zobowiązuje nas do stałego dokształcania się i rozwijania kompetencji zawodowych. W codziennej praktyce niejednokrotnie pojawiają się wątpliwości i pytania, na które trudno znaleźć odpowiedź w literaturze fachowej.

Inicjatorem wydarzenia jest Zakład Pielęgniarstwa Neurologicznego oraz Zakład Pielęgniarstwa Psychiatrycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: http://pielegniarki2019.bok-ump.pl/

Do zobaczenia!