Webinarium "Jakość w Badaniach Klinicznych w świetle nowych regulacji prawnych"

Data wydarzenia: 22 listopada 2023

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - we współpracy z Fundacją NeurOstArt - organizuje  Webinarium pt. „Jakość w Badaniach Klinicznych w świetle nowych regulacji prawnych”, które odbędzie się w dniu 22 listopada 2023 r. o godz. 10:00.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym JM Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Pana prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego oraz Prezydenta Miasta Poznania - Jacka Jaśkowiaka. Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Poznania oraz firmy AbbVie Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonym harmonogramie wydarzenia.

» Link do transmisji on-line na platformie MS Teams
(będzie aktywny w dniu wydarzenia)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Webinarium.