XVI Sesja Naukowo-Szkoleniowa z cyklu: Październik miesiąc profilaktyki raka piersi - Różne oblicza nowotworów gruczołu piersiowego w praktyce klinicznej (on-line)

Data wydarzenia: 29 października 2020

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mam zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w XVI Sesji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu: Październik miesiąc profilaktyki raka piersi, zatytułowanej: Różne oblicza nowotworów gruczołu piersiowego w praktyce klinicznej - Poznań 2020, która odbędzie się w czwartek, 29 października 2020 r. w godzinach 12:00-15:05 on-line.

W tym roku, chcemy zwrócić Państwa uwagę na problem przedinwzyjnych raków piersi i generowanych przez to rozpoznanie problemów diagnostycznych i terapeutycznych oraz coraz częściej spotykane skojarzenie dwóch niezależnych nowotworów, w tym przypadku współistnienie nowotworów piersi i chłoniaków z małych limfocytów B. Wszyscy wykładowcy i uczestnicy dyskusji przedstawią najbardziej aktualny stan wiedzy dotyczący wybranych zagadnień. Nasze wieloletnie doświadczenie w funkcjonowaniu na wzór ośrodków specjalistycznych typu Breast Unit stanowi inspirację do poruszania kolejnych istotnych tematów.

Organizatorem konferencji jest Bono Serviamus - Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Katedra i Klinika Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla osób, które zarejestrują się za pośrednictwem strony internetowej: www.konferencje.skpp.edu.pl. Zarejestrowane osoby otrzymają przed konferencją instrukcję logowania do webinaru na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcam do zapoznania się z załączonym programem i serdecznie zapraszam do uczestnictwa!

Prof. dr hab. Sylwia Grodecka-Gazdecka
Kierownik Pracowni Nowotworów Gruczołu Piersiowego